Bebio, czyli dieta

Ewa Chodakowska, trenerka personalna i celebrytka, opracowała i lansuje dietę bebio. Plan żywienia wygląda dobrze, ponieważ jest racjonalny i opiera się na pewnych zasadach.Regularne jedzenie co trzy lub cztery godziny to podstawa takiej diety. Najważniejszym posiłkiem jest obfite i pożywne śniadanie. Dzięki niemu energia na cały dzień jest zapewniona. W diecie ważne są szparagi, szpinak, brukselka oraz brokuły. Zawierają one sporą dawkę witaminy B9. Kwas foliowy także można w nich znaleźć. Dzięki spożywaniu kwasu foliowego mniejsze jest ryzyko zachorowania na raka trzustki. Warzywa są źródłem błonnika i sprawiają, że człowiek o wiele lepiej się czuje. Brązowy ryż, jęczmień, groch oraz soczewicę także warto spożywać.

Sama dieta to za mało

Sama dieta nie wystarcza, równie ważne są ruch oraz dostarczenie wody organizmowi. Ruch, czyli trening, jest ważny. Dwa-trzy razy w tygodniu należy ćwiczyć, a dziennie jeść nie więcej niż 1500 kalorii. Jeśli ktoś znajdzie czas na codzienne ćwiczenia, wówczas może zjadać 1800 kalorii. W diecie musi być białko, które pomaga odbudować mięśnie, wspiera produkcję enzymów trawiennych oraz przyczynia się do regulowania nawodnienia organizmu. Posiłki jada się przed oraz po zakończeniu treningu – przed można wypić koktajl mleczny, po warto spożyć garstkę owoców świeżych lub suszonych. Smakowite posiłki to podstawa, a niejedna osoba dba o własny organizm, właśnie dostarczając odpowiedniej ilości kalorii. Nie należy spożywać słodyczy, najlepiej wyeliminować je. Jeśli ktoś nie może się oprzeć, wówczas jedna słodkość raz w tygodniu to maksimum. Trenerka opracowała jadłospis, rozpisała go na dni. Co tydzień menu jest aktualizowane, co sprawia, że się nie nudzi i jest atrakcyjne dla osoby stosującej dietę. Ważne jest regularne jedzenie co kilka godzin, aby organizm nie był wygłodzony lub jednorazowo przekarmiony.

Popularna bebio

Dieta bebio jest jedną z bardziej popularnych diet. Można ją wykupić online. Ma coraz więcej zwolenników. Daje efekty, ale należy bardzo regularnie ją stosować i przestrzegać zasad stworzonych przez Ewę Chodakowską. Taka dieta pozwala na wypracowanie dobrych i pożądanych nawyków żywieniowych, jest smaczna i na pewno pozwala poczuć się lepiej każdemu. Osoba stosująca dietę bebio ma codzienny kontakt z dietetykiem, może zadać pytania oraz rozwiać wątpliwości, a to jest duża zaleta tej diety. Drugie śniadania to smaczne koktajle albo sałatki, co cieszy osoby lubiące tego rodzaju jedzenie i sprawia, że dieta nie jest nudna czy monotonna. Komponowana jest z niedrogich produktów, co także jest jej zaletą. Jak zatem widać dieta bebio może być jednym z hitów odchudzania oraz zdrowego stylu życia. Masa ciała jest kontrolowana, dietetyk poradzi, jadłospis jest gotowy. Czego potrzebuje osoba odchudzająca się? Na pewno samozaparcia oraz chęci zrzucenia kilogramów. Dyscyplina oraz wytrwałość są konieczne. Lepiej zrzucać nadwagę wolniej niż od razu pozbyć się zbędnych kilogramów. Nadwaga to balast dla stawów i kręgosłupa, obciążenie dla serca. Odchudzanie się to konieczność, bez niego nie można sprawnie funkcjonować. Utrata kilogramów to sprawa indywidualna – jedna osoba przez pięć tygodni schudnie siedem kilogramów, druga zrzuci pięć kilogramów. Jednak warto podjąć wyzwanie rzucone przez Ewę Chodakowską i pozbyć się niezdrowej nadwagi. Będzie lepiej oraz zdrowiej żyć i funkcjonować. Dieta bebio wygląda rozsądnie i można spokojnie spróbować ją stosować przez kilka miesięcy. Na pewno jest to jedna z diet godnych uwagi.

Bibliografia:

  1. https://pieknojestwtobie.com/dieta-bebio-na-czym-polega-i-czy-rzeczywiscie-jest-skuteczna/
  2. http://myslowianki.pl/dieta-bebio-zasady-jadlospis-dozwolone-produkty-opinie-metamorfoza/
  3. http://zrzucbrzuch.blogspot.com/2017/07/recenzja-diety-ewy-chodakowskiej-bebio.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *