Mata masująca Body Shape Casada – opinie, cena

Któż z nas nie doświadczył pojawiających się na co dzień różnych dolegliwości bólowych i nie tylko. Najczęściej dotykają one stawy czy kręgosłup. Nasilają się wraz z wiekiem, jednak dziś narzekają na nie coraz młodsze osoby. Wynika to z przepracowania i złego stylu życia. Przyczyną dolegliwości jest nie tylko ciężka, fizyczna praca, ale również siedzący tryb życia, prowadzony przez osoby pracujące w biurach. Najlepszym sposobem radzenia sobie z takimi dolegliwościami są masaże. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na tradycyjny masaż wykonywany przez wykwalifikowanego masażystę czy fizjoterapeutę w jego gabinecie. Wiele firm wyszło naprzeciw takim osobom, produkując różnego rodzaju maty masujące. Nie brakuje jednak oszustów, sprzedających za bardzo wysokie ceny produkty, których stosowanie nie przynosi oczekiwanych efektów. Istnieją jednak firmy, oferujące produkty wysokiej jakości w całkiem przystępnych cenach. Na przykład firma Casada oferuje wysokiej jakości matę wibracyjną Body Shape. Spotkaliśmy się z przedstawicielką firmy Clavam, która pośredniczy w sprzedaży tego produktu, organizując specjalne pokazy, na których klienci mogą go nabyć. Pani Magda Jaworska chętnie podzieliła się z nami większą ilością informacji o tej niezwykłej macie masującej.

Mata wibracyjna Body Shape firmy Casada

Firma Casada zaproponowała swoim klientom nowoczesny rodzaj masażu – z użyciem wibracji oraz ciepła. Więcej na ten temat powiedziała nam pani Magda:

„Mata masująca Body Shape posiada 10 pól wibracyjnych, które są podzielone na 5 stref wibracji. W urządzeniu znajdują się również dwie strefy grzania. Ponadto mata ma 5 programów automatycznych, a w każdym trzy poziomy intensywności wibracji, które użytkownik może regulować sam.”

Jak powiedziała jeszcze pani Magda, mata masująca Body Shape jest bardzo łatwa w obsłudze:

„Mata jest sterowana za pomocą pilota, który pozwala wybrać zarówno program automatyczny jak i manualny. Można sobie wybrać jedną z pięciu stref masażu, a także regulować intensywność wibracji. W dowolnym momencie użytkownik może też włączyć lub wyłączyć ogrzewanie”.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że mata jest nieduża i nie potrzeba dużej ilości miejsca na korzystanie z niej czy przechowywanie. Pani Magda dodaje:

„Mata wibracyjna Body Shape ma wymiary takie jak przeciętny człowiek czyli 176 cm długości i 61 cm. szerokości. Łatwo się składa, więc nie potrzebuje wiele miejsca. Można używać jej w małych pomieszczeniach i łatwo przechowywać. Można także ją przewozić i używać poza domem. Umożliwia to zasilacz samochodowy, dodawany do zestawu.”

Lecznicza moc wibracji

Mata masująca Body Shape to mata wibracyjna. Niewiele osób jest od razu przekonanych do tego urządzenia, a już na pewno nikt nie powie, że mata jest lepsza od dłoni masażysty. Pani Magda Jaworska powiedziała nam, że klienci zadają dużo pytań dotyczących działania i efektów korzystania z tej maty i zapewniła, że konsultanci firmy Clavam lubią na te pytania odpowiadać i przekonywać niedowiarków. My również postanowiliśmy poprosić panią Magdę o wytłumaczenie nam, jak działają takie wibracje i jakie efekty dają:

„Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jak bardzo negatywne działanie na nasz organizm ma przepracowanie i stres. Zły tryb życia odbija się na funkcjonowaniu wszystkich układów i narządów w naszym orgazmie, a także mięśni i stawów. Nawet stan naszej skóry potrafi wiele powiedzieć o naszym stylu życia. Kończy się to wszystko wzmożonym napięciem nerwowym, napięciem mięśni, wysokim tętnem i ciśnieniem, zawrotami głowy i oczywiście bólami w mięśniach czy stawach. Wibracje pozwalają przede wszystkim zrelaksować się i rozluźnić. Masaż wibracyjny oddziałuje przede wszystkim na układ krążenia, układ nerwowy oraz mięśniowy. Delikatne wibracje obniżają napięcie mięśni, a silniejsze pobudzają układ nerwowy i wzmagają z kolei napięcie mięśni i zwiększa ich czynnościową sprawność.”

Ponadto, jak dodała jeszcze pani Magda, wibracje stosowane w miejscu przebiegu nerwów obwodowych lub występowania splotów nerwowych powodują zmniejszenie nadmiernej pobudliwości nerwowej. Pobudzają także naczynia krwionośne i powodują obniżenie tętna, podnosząc jednocześnie ciśnienie krwi. Masaż wibracyjny pobudza również czynność gruczołów produkujących hormony. Ma również pozytywny wpływ na lepsze wchłanianie składników odżywczych w tkankach, usuwanie produktów przemiany materii, jak również na absorpcję czynników, przyczyniających się do powstawania stanów zapalnych. Powoduje to poprawę odżywienia i natlenienia wszystkich tkanek, a co za tym idzie, poprawia pracę wszystkich układów w organizmie, włącznie z kostnym. Nawet skóra po takim masażu staje się napięta, jędrna i zyskuje zdrowy koloryt.

„Mata masująca Body Shape to produkt, który naprawdę przynosi efekty. Świadczą o tym chociażby znakomite opinie użytkowników, którzy zdecydowali się zakupić go na naszych pokazach. ” – Kończy pani Magda.

Nakładka terapeutyczna MEDIPAD

W zestawie znajduje się również produkt dedykowany dla maty wibracyjnej Body Shape firmy Casada, a mianowicie nakładka terapeutyczna MEDIPAD. O nią również zapytaliśmy panią Magdę, by dowiedzieć się do czego służy. Co powiedziała?

„Nakładkę MEDIPAD można stosować podczas korzystania z maty wibracyjnej Body Shape. Jedna strona tej nakładki jest wełniana, a druga zrobiona z delikatnej przędzy, poprzetykanej srebrną nitką. Posiada również specjalny pas gumowy, który pozwala na jej umocowanie i sprawia, że nie przesuwa się ona podczas użytkowania. „

Następnie pani Maga wymieniła zalety nakładki MEDIPAD:

  • Dzięki wełnianej stronie nakładki, efekt ogrzewania jest silniejszy, a ciepło zostaje przekazane wzdłuż całego ciała, więc jest to idealna terapia na schorzenia wymagające miejscowego rozgrzewania, takie jak problemy z korzonkami nerwowymi, nerkami czy krążeniem;
  • Srebro odznacza się właściwościami antybakteryjnymi i antyseptycznymi, więc druga strona maty jest idealna dla osób z problemami skórnymi;
  • nakładka MEDIPAD pomaga utrzymać poszycie maty Body Shape w dobrym stanie;
  • Można ją prać w pralce;
  • Można ją używac również niezależnie od maty Body Shape, jako nakładkę na wszelkie siedziska lub okrycie dla nóg czy pleców;

Opinie i cena maty Body Shape firmy Casada

Pani Magda zapewnia, że oryginalna mata Body Shape firmy Casada ma bardzo pozytywne opinie wśród użytkowników, którzy zdecydowali się ją zakupić.

„Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Zazwyczaj nasi klienci są bardzo zadowoleni z efektów masażów wykonywanych za pomocą maty wibracyjnej Body Shape firmy Casada. Potwierdzają poprawę zarówno samopoczucia psychicznego jak i fizycznego. Twierdzą często, że nigdy nie pójdą już do żadnego masażysty, bo nasza mata im zupełnie wystarcza.”

W wypowiedzi pani Magdy padło słowo „zazwyczaj”, więc postanowiliśmy dopytać, czy pojawiły się kiedyś jakieś negatywne opinie. Oto, co otrzymaliśmy w odpowiedzi:

„Oczywiście, negatywne opinie się zdarzają. Nie każdy jest od razu przekonany do naszego produktu, a przede wszystkim wiele osób nadal nie jest przekonanych do sprzedaży w formie pokazów, a szkoda. Jest to forma sprzedaży idealna dla klienta, który na własne oczy może zobaczyć dany produkt, a także przetestować i przekonać się jak działa, zanim go zakupi. Tego nie oferuje żaden sklep. Negatywne opinie biorą się także często z powodu działających na szeroką skalę oszustów. Zdarzyło się, że klient pokazał nam, że znalazł taką samą matę w dużo niższej cenie niż u nas. To zwyczajne oszustwo. Nawet jeśli to taki sam produkt, zbyt niska cena jest dowodem na to, że to podróbka gorszej jakości. Tylko i wyłącznie podczas naszych pokazów można zakupić oryginalny zestaw w cenie 10 700 zł.”

Na koniec pani Magda Jaworska przestrzegła jeszcze raz przed oszustami, dziękując jednocześnie za rozmowę.

„Bardzo dziękuję państwu za miłą rozmowę. Mam nadzieję, że dzięki niej uda się przekonać kolejnych niedowiarków. Jeszcze raz przestrzegam przed oszustami, którzy sprzedają podróbki, a nawet potrafią się podszywać pod naszą firmę. Przypominam, że uwagę klientów powinna zwrócić uwagę zbyt niska cena proponowanego produktu czy inna forma sprzedaży niż pokaz. „

Podsumowanie

Dzięki pani Magdzie Jaworskiej dowiedzieliśmy się sporo nie tylko o samej macie masującej Body Shape firmy Casada, ale i o tym jak ważny jest dla naszego zdrowia odpowiedni styl życia. Wiemy już jak zły wpływ ma na nas stres i że mata Body Shape jest jednym z najlepszych sposobów na radzenie sobie z nim. Pozostaje nam jeszcze raz polecić matę Body Shape i życzyć miłego relaksowania i jak najlepszego samopoczucia osiąganego dzięki temu urządzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *