Nowoczesne, całoroczne domy bez pozwolenia

Polacy nie chcą dłużej kupować domów na kredyt. Z tego względu poszukują alternatywnych rozwiązań, które przyczynią się do znaczącego obniżenia kosztów budowy, a także utrzymania domu. Jednym z takich rozwiązań są domy bez pozwolenia całoroczne murowane, których cena jest dostosowana do kieszeni Polaków. Eko Architektura będąca liderem na rynku domów całorocznych zatrudnia szereg specjalistów czuwających na każdym etapie prac budowlanych.

 

Domy bez pozwolenia – czym są?

Zgodnie z polskimi przepisami wielkość domu, który możemy wznieść bez pozwolenia nie może przekroczyć 35 metrów kwadratowych. Polacy najczęściej decydują się na budowę niewielkich domków na działkach usytuowanych na wsi, a także przydomowych oranżerii, ganków, altan i garaży. Zmieniające się przepisy coraz częściej idą na rękę prywatnym właścicielom.

Domy całoroczne – materiały, które wykorzystywane są do budowy niezwykłych konstrukcji mieszkalnych

Domy bez pozwolenia mogą być zbudowane z rozmaitych materiałów. Niemniej jednak największą popularnością cieszą się konstrukcje drewniane. Pokryte warstwą tynku stają się niezwykle wytrzymałe na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Moda, która zawitała do naszego kraju stawia na drewniane szkielety budynków. To za ich sprawą budynki nie wydają się masywne i przytłaczające. Nowoczesna technologia umożliwia tworzenie konstrukcji, które łączą w sobie funkcjonalność, a także nowoczesny design. Nierzadko podczas budowy domów bez pozwolenia całorocznych murowanych, cena ma duże znaczenie. Z tego względu wielu architektów decyduje się na wykorzystanie wielowarstwowych płyt osb, które stanowią doskonałe pokrycie ścian.

Drewno, jako główny materiał budowlany

Drewno od zawsze uważane było za materiał ekskluzywny. Duży wpływ na to maja jego właściwości, a także estetyczny wygląd oraz duża wytrzymałość na uszkodzenia. Z tego względu do dzisiaj wielu Polaków poszukuje firm, które w swojej ofercie posiadają wyjątkowe domy całoroczne. Jedną z takich firm jest Eko Architektura, która działając na polskim rynku od 10 lat, dogłębnie poznała potrzeby Polaków. Specjaliści wchodzący w skład zespołu czuwają nad realizacją każdego zlecenia. Począwszy od prac projektowych, a skończywszy na montażu w wyznaczonym przez klienta miejscu. Warto dodać, iż czas realizacji każdego zamówienia nie przekracza kilku tygodni, dzięki czemu nie musimy już czekać na nowy dom kilku miesięcy, a nawet lat. Drewno posiada szereg właściwości prozdrowotnych, które mają ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku osób zmagających się w alergią, a także problemem bolących zatok. Domy bez pozwolenia całoroczne murowane, których cena nie przekracza kilkudziesięciu tysięcy złotych, zyskały sympatię klientów. Posiadające dodatkową warstwę ocieplenia, doskonale sprawdzą się w klimacie umiarkowanym. Każdy zestaw domów wyposażony jest w dopasowane okna, a także drzwi. Specjaliści odpowiedzialni za montaż konstrukcji z pewnością odpowiedzą na wszelkie nurtujące klientów pytania. Decydując się na zakup domu należy pamiętać, iż każdy z nich musi zostać wzniesiony na solidnych fundamentach. Z tego względu zaleca się zatrudnienie specjalistów, którzy postawią proste i równe fundamenty. W przeciwnym wypadku nabudowana konstrukcja może ulec odkształceniu i tym samym stworzyć zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców.

Eko Architektura jest liderem na rynku domów całorocznych. To dzięki ich zaangażowaniu w Polsce powstaje coraz więcej małych domków, na które nie wymagane jest pozwolenie. Dzięki nim Polacy nie musza zaciągać kosztownych kredytów na zakup własnego domu. Budzące zaufanie przedsiębiorstwo bezustannie poszerza swoją ofertę, dopasowując ją do indywidualnych potrzeb klientów.Oprócz domów całorocznych tworzą:

  • drewniane wiaty,
  • garaże,
  • wiaty,
  • drewniane sauny,

Za sprawą tego powstają nowe, funkcjonalne, a także nowoczesne budynki mieszkalne, które doskonale wpasują się w krajobraz. Domki całoroczne mogą pozostać domami letniskowymi, a także stanowić docelowe miejsce mieszkalne. Tylko od nas zależy, który z projektów wybierzemy, a także w jakie elementy go wyposażymy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *